ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ШКУРКА С ОТВОРИ Ф150ММ Р80“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 12 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710429
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х110MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х110MM / 153633
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х110MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 110mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 50mm
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА DIAMOND Ф35 / 157780
БОРКОРОНА DIAMOND Ф35 / 157780
Размер Ф35
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100 / 180724
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro
  • Размер на шкурката: 225mm
  • Четката е направена от стоманена тел
  • Използва се за почистване на метални повърхности от ръжда и кал
  • Тип стойка – М14.
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 116(90) 2БР. RD-WT344CB“““ / 155418
Нож за зеге за дърво "T" 116(90) 2бр. RD-WT344CB
ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP
ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP / 160121
160121 ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х1.0Х22.2MM A60T INOX RDP
Тегло: 0.03кг
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф40MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф40MM / 154606
  • Фрезер, подходящ за дърво.
  • Захват - Цилиндрична опашка
  • Диаметър на опашката - ф8мм
  • Диаметър - ф40мм