ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф65ММ / 154815“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Четка за бормашина
Сравняване
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА КАМБАНА МЕСИНГ Ф 50MM (2)“““ / 170101
170101 ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА КАМБАНА МЕСИНГ Ф 50MM (2)"""
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА ЗА ШМИРГЕЛ МЕСИНГ Ф200MM (8)"""
ЧЕТКА ЗА ШМИРГЕЛ МЕСИНГ Ф200MM (8)“““ / 172103
  • Външен диаметър: 200 mm
  • Материал: Месинг
ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х1.0Х22.2MM / 160119
160119 ДИСК ЗА МЕТАЛ 125Х1.0Х22.2MM
Шкурка за лентов шлайф 75х457mm Р 60 5бр
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х457MM Р 60 5БРОЯ / 183112
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152
163152 ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х80ТХ30MM
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 4.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване Изчислено е на ударно пробиване Инструментът е направен от стомана марка 40Х Свредло с две подсилени спирали позволява да подобри отстраняването на продуктите от пробиване и намалява натоварване върху перфоратора Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MTX 10 Х 160 ММ ДВОЙНА СПИРАЛА / 710229
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ / 157699
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3.5 мм
  • Обща дължина: 70 мм
  • Дължина на свредлото: 39 мм