ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ / 157699“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БОРКОРОНА HSS Ф20 / 157820
Сравняване
БОРКОРОНА HSS Ф20 / 157820
Размер Ф20
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.5MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.5MM 2 БРОЯ /157679
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8MM КОМПЛЕКТ 5БРОЯ TYPE B
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8MM КОМПЛЕКТ 5БРОЯ TYPE B / 158301
Комплект RAIDER от 5 броя фрезери за оберфреза с размер ф8 мм, тип B. Предлагат се в красива и удобна за пренасяне дървена кутия.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152
163152 ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х80ТХ30MM
НАКРАЙНИК PZ0 25 ММ
НАКРАЙНИК PZ0 25 ММ
  • Изработен от прецизно закалена хром-ванадий-молибденова стомана.
  • Пясъкоструйно покритие.
  • Многофункционални накрайници, създадени за нормална употреба.
  • Устоичиви на протриване и откъсване.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 160X24TX20.0MM RAIDER RD-SB06
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 160X24TX20.0MM RD-SB05 / 163106
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 160X24TX20.0MM
RAIDER RD-SB06
Свредло за бетон 16х310мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 16х310мм