ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P100 5БРОЯ
Сравняване
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P100 5БРОЯ / 184104
  • Дължина /мм/:   230 мм
  • Широчина:  93 мм
  • Едрина на зърното:  P100
  • Брой:  5
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40 / 164118
164118 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40
Купи
Бърз преглед
ЦЕНТРИРАЩО СВРЕДЛО ЗА ВОДАЧ ЗА BI-МЕТАЛНИ БОРКОРОНИ
ЦЕНТРИРАЩО СВРЕДЛО ЗА ВОДАЧ ЗА BI-МЕТАЛНИ БОРКОРОНИ / 157804
ДИАМЕТЪР: 6.35 мм
ЗАХВАТ: цилиндричен
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: за боркорони
Диск за шлайфане Райдер 125х6х22.2мм
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 125Х6Х22.2MM RDP / 160145
Диск за шлайфане 125х6х22.2mm RDP
  • Вътрешен диаметър на диска: 22mm
  • Дебелина на диска: 6mm
  • Диаметър на диска: 125mm
  • Тип: Шлайфане
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ /157681
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ Комплект 2бр.
НОЖ ЗА САБЛЕВИДЕН ТРИОН ЗА ТУХЛИ 455X50X1.5MM / 155415
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ / C0648771016
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 10 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 160 мм.
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 100 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 19БР Ф1.0-10MM HSS + TIN
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 19БР Ф1.0-10MM HSS + TIN / 157108
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
  • Комплект свредла за метал с титаниево покритие 19бр.
  • Размери:От ф1.0 до 10мм