ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 125Х6Х22.2MM RDP / 160145“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Размер Ф12
ДИСК ДИАМАНТЕН MATRIX МОКРО РЯЗАНЕ 25ММ / 731919
Размер 25мм
Марка Matrix
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА DIAMOND Ф30 / 157779
БОРКОРОНА DIAMOND Ф30 / 157779
Размер Ф30
БОРКОРОНА CARBIDE Ф73 / 157771
БОРКОРОНА CARBIDE Ф73 / 157771
Размер Ф73
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х210ММ / C0648778021
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8Х210ММ / C0648778021 Свредло за бетон 8х210мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”, която представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка, или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 8 х 210 мм
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф30ММ / 154812 Боркорона за бетон Ф30мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф30мм
Предназначение за бетон
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 60 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 60 5 БРОЯ / 184102
  • Размер: 93 х 230 мм.