ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „НОЖОВЕ ЗА ПРОБОДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО / 78269“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф8.0Х260MM / 153604
Сравняване
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 16 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710419
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ 2 Шкурка с отвори ф125мм Р180 - залепва се чрез велкро и е предназначена за шлайфане на дърво и мазилка.
Абразив Р180
Диаметър 125мм
Подходящ за Ротационен шлайф
ДИАМАНТЕНА КОРОНА ЗА ПЛОЧКИ М14 50ММ / 2290531450 Диамантена корона за плочки М14 50мм - качество на изпълнението, дълъг експлоатационен живот на продукта.
Предназначение За плочки
Размер 50мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ / 157697
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3 мм
  • Обща дължина: 61 мм
  • Дължина на свредлото: 33 мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 10Х600ММ / 2204610600 Свредло за бетон 10х600мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 10х600мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ /157681
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ Комплект 2бр.
СВРЕДЛО ЗА ПЛОЧКИ ДО Ф90MM
СВРЕДЛО ЗА ПЛОЧКИ ДО Ф90MM / 159908
СВРЕДЛО ЗА ПЛОЧКИ ДО Ф90MM
Захват: Цилиндричен
Предназначение: Плочки
Диаметър: 90mm