ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА 45° B12.7 MM ОПАШКА Ф8 MM С ЛАГЕР / 154403“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 10Х400ММ MATRIX / 2204610400
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 10Х400ММ MATRIX / 2204610400 Свредло за бетон 10х400мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка Matrix
Предназначение За бетон
Размер 10х400мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА CARBIDE Ф53 MM
БОРКОРОНА CARBIDE Ф53 / 157770
Размер Ф53
Бърз преглед
Свредло RAIDER за бетон с SDS Plus захват и размери ф8 х 210 мм.
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 8 Х 210 ММ /2204608210
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM / 153616
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 8mm
  • Работна дължина: 100mm
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 80, 115 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, P / 738259
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 15 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х310 / MTS31012
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х310 / MTS31012 Свредло sds-p4 kinetix 12Х310 е с диаметър 12 мм и L1: 310 мм. Важно правило за работа със свредла, които имат захвати SDS е, че трябва да смажете опашката преди употреба.
Серия: KINETIX
Размер: 12 мм / 310 мм