ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 20Х800ММ / 2204620800“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 3.0 ММ/1 БРОЙ
Сравняване
РАЗМЕР: 3 мм
МАТЕРИАЛ: Стомана
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM / 153638
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 100mm
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-P4 7Х160 KINETIX / MTS16007
СВРЕДЛО SDS-P4 7Х160 KINETIX / MTS16007 Свредло SDS P-4 7Х160 KINETIX е с диаметър 7 мм и L1: 160 мм. Предимствата на този вид свредла са бързината на смяната на инструмента, лесно обслужване и надеждност.
Серия KINETIX
Размер 7 мм / 160 мм
Модел SDS P-4
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT  80/VELCRO/ 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT  80/VELCRO/ 5PCS. / 180726
Спецификация:
  • Абразивност: 80mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro триъгълна
  • Размер на шкурката: 285mm
Подходяща за ръчна работа
Размер 230 х 280 мм
Абразив Р400
Размер Ф25
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, перфорирана, P 100, 125 mm, 5 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА САМОЗАЛЕПВАЩА P100 125мм 5 БРОЯ/ 738059