ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6 Х 110“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100
Сравняване
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100 / 164121
164121 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕРИ ЗА ОТВОРИ Ф15,20,25,30,35MM TCT 5 БРОЯ КОМПЛЕКТ
ФРЕЗЕРИ ЗА ОТВОРИ Ф15,20,25,30,35MM TCT 5 БРОЯ КОМПЛЕКТ/ 157502
Фрезери за отвори Raider Комплект: 5 бр. в дървена кутия. Размер: Ф15, Ф20, Ф25, Ф30 и Ф35мм.
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 10 Х 110 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710079
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
БОРКОРОНА HSS Ф51 / 157828
БОРКОРОНА HSS Ф51 / 157828
Размер Ф51
Шкурка за бормашина
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K120 / 183504
183504 ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K120