ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х310ММ / 70679“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф30Х450MM
Сравняване
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф30Х450MM /153648
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф30Х450MM
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ / 157696
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 2.5 мм
  • Обща дължина: 57 мм
  • Дължина на свредлото: 30 мм
Бърз преглед
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7 MM
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7 MM / 154402
  • Размер: 12.7 мм
  • Oпашка 8 мм
  • С лагер
  • За дърво
Шкурка
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM / 183505
Марката инструменти Raider е позната и утвърдена на пазара в България от повече от 12 години със съотношението си между ниска цена и качеството което получавате. 183505 ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P40
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P40 / C057878040
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ За рязане на неръждаема стомана
ДИАМЕТЪР 115 мм.
ЕДРИНА ЗЪРНО Р40
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО CONDOR 11 ММ
РАЗМЕР: 11 мм
МАТЕРИАЛ: Стомана
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 6,5 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 6.5ММ / 7176509
Диаметър 6.5мм