ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф30Х450MM /153648“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Четка за бормашина, 75 mm, плоска с опашка, вълнообразна стоманена тел от MTX. Изработена от стоманена тел. Месингово покритие. Използва се за почистване на метални повърхности от ръжда и замърсявания.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 3.0 ММ/1 БРОЙ
РАЗМЕР: 3 мм
МАТЕРИАЛ: Стомана
Купи
Бърз преглед
СЕКАЧ SDS-PLUS 14 Х 250 Х 25 ММ
СЕКАЧ SDS-PLUS 14 Х 250 Х 25 ММ / 2204712525
Секач SDS-Plus 14x25x250 mm Hardy.
  • Размер: 14 х 250 х 25 мм.
  • Могат да се използват с всички инструменти с държач SDS плюс.
  • Производител: Hardy.
Шкурка за виброшлайф 93х230 P150 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P150 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180113
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM / 153602
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф6.0Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 6mm
  • Работна дължина: 100mm
Шкурка за лентов шлайф 75х457mm Р80 5бр. 183113