ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Свредло за бетон Диаметър: Ф 6мм Дължина: 210мм Работна дължина: 150мм Захват: SDS Plus
Сравняване
  • Свредло за бетон
  • Диаметър: Ф 6мм
  • Дължина: 210мм
  • Работна дължина: 150мм
  • Захват: SDS Plus
Бърз преглед
БОРКОРОНА DIAMOND Ф76 / 157784
БОРКОРОНА DIAMOND Ф76 / 157784
Размер Ф76
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 16 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710419
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ДИАМАНТЕНА КОРОНА ЗА ПЛОЧКИ М14 50ММ / 2290531450 Диамантена корона за плочки М14 50мм - качество на изпълнението, дълъг експлоатационен живот на продукта.
Предназначение За плочки
Размер 50мм
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 5.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 18Х210 / MTS21018
Серия: KINETIX
Размер: 8 мм / 210 мм
Модел: SDS P-4
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.5MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.5MM 2 БРОЯ /157679