ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.5MM 2 БРОЯ /157679“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШЛИФОВЪЧЕН ДИСК VELCRO Ф115MM УНИВЕРСАЛЕН RAIDER
Сравняване
ШЛИФОВЪЧЕН ДИСК VELCRO Ф115MM УНИВЕРСАЛЕН RAIDER / 139971
Диаметър ф115мм
Резба на гайката  М14/ф8
Диаметър Ф6
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
Купи
Бърз преглед
Шкурка за лентов шлайф 75х533mm P100 5бр
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х533MM P100 5БРОЯ / 183109
183109 ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х533MM P100 5БР
БОРКОРОНА HSS Ф25 / 157822
БОРКОРОНА HSS Ф25 / 157822
Размер Ф25
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 115X22.2MM RD-DD21
ДИСК ДИАМАНТЕН RAIDER TURBO ТЪНЪК 115X22.2MM RD-DD21 / 162201
162201 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 115X22.2MM RD-DD21
ДИСК ДИАМАНТЕН СУХО РЯЗАНЕ 115Х22.2 / 73002 Режещият сегмент е 10 мм и е свързан с диска чрез лазерно заваряване, за най-добро закрепване.
Размер 115х22.2мм
Марка Gross
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К240 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К240 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180720
  • Размер: 115 мм