ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ДИАМАНТЕН СУХО РЯЗАНЕ 115Х22.2 / 73002“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM / 153638
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 100mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.0 MM 2 БРОЯ / 157695
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 2 мм
  • Обща дължина: 49 мм
  • Дължина на свредлото: 24 мм
БОРКОРОНА ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ MTX 53ММ / 728489
  • Модел:TD728489
  • Тегло с опаковка:0.21kg
  • Опаковка:30.00cm x 3.00cm x 3.00cm
  • SKU:TD728489
Размер 53мм
Предназначение За керамични плочки
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM /153815
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
  • ДИАМЕТЪР, Ф/ММ 20
    РАБОТНА ДЪЛЖИНА, ММ 850
СЕКАЧ SDS-PLUS 14 Х 250 Х 25 ММ
СЕКАЧ SDS-PLUS 14 Х 250 Х 25 ММ / 2204712525
Секач SDS-Plus 14x25x250 mm Hardy.
  • Размер: 14 х 250 х 25 мм.
  • Производител: Hardy.
ДИСК ДИАМАНТЕН СУХО РЯЗАНЕ 125Х22.2ММ / 73021 Режещият слой на диска (височина 10 мм) съдържа много синтетични диаманти (диаметър 40-50 микрона), осигуряващи ефективност на работите и повишаване на износоустойчивостта на диска.
Размер 125х22.2мм
Марка Gross
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА МЕТАЛ И ДЪРВО 110ММ
БРОЙ ЗЪБИ: 25 броя
ДЕБЕЛИНА НА ДИСКА: 2.5 мм
ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: 110 мм
СВРЕДЛО RAIDER SDS-MAX Ф14Х400MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф14Х400MM / 153809
  • Дължина: 400mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 250mm