ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х457MM Р 80 5БРОЯ / 183113“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 18 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710489
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 7ММ / 7177009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 7 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 7мм
Покритие Титанов нитрит
Бърз преглед
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 116(90) 2БР. RD-WT344CB“““ / 155418
Нож за зеге за дърво "T" 116(90) 2бр. RD-WT344CB
НОЖ ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИНСТРУМЕНТ ЗА ДЪРВО RAIDER Ф87MM CRV
НОЖ ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИНСТРУМЕНТ ЗА ДЪРВО RAIDER Ф87MM CRV / 155603
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: за дърво
РАЗМЕР: 87ММ
Патронник
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА, 1/2, 13MM, С КЛЮЧ, RAIDER RD-KC03
Размер Ф65
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х210 / MTS21012
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х210 / MTS21012 Свредло sds-p4 kinetix 12Х210 е с диаметър 12 мм и L1: 210 мм. Важно правило за работа със свредла, които имат захвати SDS е, че трябва да смажете опашката преди употреба.
Серия: KINETIX
Размер: 12 мм / 210 мм