ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА Ф50 / 157849“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ДИСК ДИАМАНТЕН ЗА СУХО РЯЗАНЕ MATRIX 115 Х 22,2 ММ / 731789
  • Диаметър: 115 мм
  • Размер на отвора: 22.2 мм
  • Вълнообразен
  • Материал: стомана
ДИСК ДИАМАНТЕН СУХО РЯЗАНЕ 115Х22.2 / 73002 Режещият сегмент е 10 мм и е свързан с диска чрез лазерно заваряване, за най-добро закрепване.
Размер 115х22.2мм
Марка Gross
Размер 4.9мм
Твърдост 62-65 HRc
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 13БР Ф1.5-6.5MM HSS КОМПЛЕКТ
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 13БР Ф1.5-6.5MM HSS КОМПЛЕКТ /157104
  • 13 броя
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM / 153653
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 250mm
ДЛЕТО-ЛОПАТКА SDS-PLUS 14Х250MM
ДЛЕТО-ЛОПАТКА SDS-PLUS 14Х250MM / 154007
  • За къртач
  • Размери: 18 х 300 х 50мм
  • Опашка със захват SDS-Max
ДИСК ДИАМАНТЕН МОКРО РЯЗАНЕ 180ММ / 731879 Диамантен диск мокро рязане 180мм -  непрекъснат ръб, 180 х 22,2 mm PREMIUM от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany.
Размер 180х22.2мм