ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х210MM
Сравняване
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х210MM / 153674
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х210MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 150mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 230Х3.2Х22.2MM
ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 230Х3.2Х22.2MM / 161103
161103 ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 230Х3.2Х22.2MM
Купи
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 115X22.2MM RD-DD04
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 115X22.2MM RD-DD04 / 162102
162102 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 115X22.2MM RD-DD04
СВРЕДЛО ЗА ЛАМАРИНА СТЪПАЛОВИДНО HEX 1/4 HSS+TIN SPI
СВРЕДЛО ЗА ЛАМАРИНА СТЪПАЛОВИДНО HEX 1/4 HSS+TIN SPI / 150680
  • Спираловиден канал намаляващ вибрациите и осигуряващ по-бързо пробиване в материала
  • Диаметър 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 mm
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф9.5 MM H38 MMФ8 MM С ЛАГЕР
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф9.5 MM H38 MMФ8 MM С ЛАГЕР / 154405
  • С лагер
  • Диаметър на опашката: Ф8мм
  • Размер на фрезера: 9.5 х 38мм
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 180(155)4.0MM RD-WT744 / 155419
155419 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 180(155)4.0MM 2 БРОЯ RD-WT744
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х210MM / 153670
ДЪЛЖИНА 210 мм.
ДИАМЕТЪР 12 мм.
ЗАХВАТ SDS+
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ Бетон
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 10.5 ВАЛЕРИЙ
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ Ф10.5 ВАЛЕРИЙ
Диаметър ф10мм
Дължина 133мм
Работна дължина 87мм