ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 230Х3.2Х22.2MM / 161103“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM / 153804
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 400mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 250mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P150 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180116
180116 ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P150 С 8 ОТВОРА 10БР
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3.2Х22.2MM
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3.2Х22.2MM / 160101
160101 ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3.2Х22.2MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф6.0Х160MM / 153601
  • SDS-MAX захват
  • Диаметър: 40 мм
  • Дължина: 600 мм
  • За бетон зидария, тухли и т.н.
  • Подходящ инструмент за ударно пробиване.
  • Кръстосано видирани.
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х210 KINETIX / MTS21008
Серия: KINETIX
Размер: 8 мм / 210 мм
Модел: SDS P-4
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 18Х300ММ /2204618300 Свредло за бетон 18х300мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 18х300мм
Диаметър Ф10
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
Нож за зеге
НОЖ ЗА ЗЕГЕ CARBIDE T““ 100(75)4.3MM 1БР. RD-CT141HM / 155417
  • Дължина: 100 mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: Carbide
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75 mm
  • Стъпка: 4.3 "