ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х210MM / 153670“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH ДВОЙНА СПИРАЛА 6Х210ММ / 710269
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН ДВОЙНА СПИРАЛА 6Х210ММ / 710269 Свредло за бетон двойна спирала 6х210 мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 6х210 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕРИ ЗА ОТВОРИ Ф15,20,25,30,35MM TCT 5 БРОЯ КОМПЛЕКТ
ФРЕЗЕРИ ЗА ОТВОРИ Ф15,20,25,30,35MM TCT 5 БРОЯ КОМПЛЕКТ/ 157502
Фрезери за отвори Raider Комплект: 5 бр. в дървена кутия. Размер: Ф15, Ф20, Ф25, Ф30 и Ф35мм.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х210ММ / 70668
Свредло за бетон Gross 8х210мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 8х210мм
Марка Gross
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100 / 164121
164121 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-100
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ 230 Х 3 ММ РОДЕКС / SRM230
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 230ММ РОДЕКС / RS6230
Материал: Карбофлекс
НАКРАЙНИК PZ0 25 ММ
НАКРАЙНИК PZ0 25 ММ
  • Изработен от прецизно закалена хром-ванадий-молибденова стомана.
  • Пясъкоструйно покритие.
  • Многофункционални накрайници, създадени за нормална употреба.
  • Устоичиви на протриване и откъсване.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152
163152 ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х80ТХ30MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф12Х400MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф12Х400MM / 153808
  • Дължина: 400mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 250mm