ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 8 Х 120 ММ /2204408120“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х1.0Х22.2MM
Сравняване
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х1.0Х22.2MM / 160118
160118 ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х1.0Х22.2MM
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка за виброшлайф 115х280 P220 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P220 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180110
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 185X60TX20.0MM
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 185X60TX20.0MM / 163132
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО CONDOR 4.5 ММ
РАЗМЕР: 4.5 мм
МАТЕРИАЛ: Стомана
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 6.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Нож за зеге
НОЖ ЗА ЗЕГЕ CARBIDE T““ 100(75)4.3MM 1БР. RD-CT141HM / 155417
  • Дължина: 100 mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: Carbide
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75 mm
  • Стъпка: 4.3 "
НАКРАЙНИК PH1 X 50 ММ
НАКРАЙНИК PH1 X 50 ММ
РАЗМЕР: 50 мм
ТИП: PH 1
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 9ММ / 7179009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 9 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 9мм