ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА МЕТАЛ 230 Х 2.0 Х 22.2 MM RDP / 160127“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Дръжка за ъглошлайф РайдерПро
Сравняване
ДРЪЖКА ЗА ЪГЛОШЛАЙФ RAIDER 125ММ
  • Използва се като странична ръкохватка за всички ъглошлифовъчни машини с малък габарит
  • Резба M8/L10
Бърз преглед
БОРКОРОНА HSS Ф25 / 157822
БОРКОРОНА HSS Ф25 / 157822
Размер Ф25
Бърз преглед
ВОДАЧ ЗА CARBIDE БОРКОРОНИ RAIDER
ВОДАЧ ЗА CARBIDE БОРКОРОНИ RAIDER / 157762
Подходящ за боркорони с размер: от Ø 33 до Ø 103 мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN, Ф3.0MM 2 БРОЯ / 150659
ДИСК ПОДЛОЖЕН, САМОЗАЛЕПВАЩА ОСНОВА 125 ММ
  • Тегло: 0.01kg
  • Размери: 3.40cm x 0.60cm x 3.10cm
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K100 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K100 10 БРОЯ / 180705
  • Размер: 115 мм
  • К 100
  • 10 броя в комплект
ДИАМАНТЕН ТУРБО ДИСК 125Х1.5Х22.2ММ / 2280140125 Диамантен турбо диск 125х1.5х22.2мм - качество на изпълнението, дълъг експлоатационен живот на продукта.
Размер 125х1.5х22.2мм
Вид диск Турбо
ШКУРКА ДИСКОВА 180 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ
ШКУРКА ДИСКОВА 180 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ /1050302218
  • Диаметър: 225 мм.