ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878540
Марка WÜRTH
Тип За шлайфане
Приложение За неръждаема стомана
Вид Ламелен
Едрина P40
Бърз преглед
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ RD-PC03 / 209914
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ
МОДЕЛ: RD-PC03
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 16Х400ММ / 2204616400 Свредло за бетон 16х400мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 16х400мм
ШКУРКА
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM K120 / 183506
183506 ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф80MM K120
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153673
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 13БР Ф1.5-6.5MM HSS КОМПЛЕКТ
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 13БР Ф1.5-6.5MM HSS КОМПЛЕКТ /157104
  • 13 броя
Шкурка за лентов шлайф 75х533mm P120 5бр
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х533MM P120 5БРОЯ / 183110
183110 ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х533MM P120 5БР