ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДРЪЖКА ЗА ЪГЛОШЛАЙФ 125ММ / 139502“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ /2204612160
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM / 153616
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 8mm
  • Работна дължина: 100mm
Купи
Бърз преглед
ДИСК Ф125MM VELCRO УНИВЕРСАЛЕН
ДИСК Ф125MM VELCRO УНИВЕРСАЛЕН / 139972
139972 ДИСК Ф125MM VELCRO УНИВЕРСАЛЕН
СВРЕДЛО RAIDER SDS-MAX Ф14Х400MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф14Х400MM / 153809
  • Дължина: 400mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 250mm
МАТЕРИАЛ Стомана
ДИАМЕТЪР 125 мм.
РАЗМЕР НА ОТВОРА 22.2 мм