ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM / 153679“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-60
Сравняване
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-60 / 164119
164119 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-60
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 200X22.2MM RD-DD15
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 200X22.2MM RD-DD15 / 162116
162116 ДИСК ДИАМАНТЕН WET 200X22.2MM RD-DD15
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS+TIN Ф3.5 MM 2 БРОЯ
Подсказка
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6,5 Х 260ММ /2204565260
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6,5 Х 260ММ
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM / 153622
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х350MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 300mm
За ударно пробиване в камък, бетон, тухла и зидария Специална конструкция за висока скорост на пробиване За използване с бормашини, перфоратори и професионални винтоверти Размери: Ф 8 х 120мм Цилиндрична опашка
  • За ударно пробиване в камък, бетон, тухла и зидария
  • Специална конструкция за висока скорост на пробиване
  • За използване с бормашини, перфоратори и професионални винтоверти
  • Размери: Ф 8 х 120мм