ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА ЗА БЕТОН MTX 68ММ / 703299“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 180ММ РОДЕКС / RS6180
Сравняване
Материал: Карбофлекс
Бърз преглед
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 40 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 40 5 БРОЯ / 184101
  • Размер: 93 х 230 мм.
  • Едрина на зърното: Р40
  • 5 броя в комплект
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО MTX 24ММ / 704159
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО 24ММ MTX / 704159
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО MTX 24ММ / 704159 Свредло за дърво плоско, 24mm, 6-стен, 704159, MTX
  • Модел:TD704159
  • Тегло с опаковка:0.06kg
  • Опаковка:2.52cm x 4.09cm x 2.52cm
  • SKU:TD704159
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО MATRIX 160 Х 20 ММ 48 ЗЪБА / 732129
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО MATRIX 160 Х 20 ММ 48 ЗЪБА / 732129 Дискът за рязане на дърво MTX разполага с 48 зъба и размери - 160 х 20 мм.
ДИАМЕТЪР 160 мм
ЗЪБА 48
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 13X42MM GADGET
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 13X42MM GADGET / 338001
Материал: Хром – ванадиева стомана
Дължина: 42 мм
Размер на шестограмна вложка: 13 мм
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 3.0 ММ/1 БРОЙ
РАЗМЕР: 3 мм