ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х110ММ / 70657
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х110ММ / 70657 Свредло за бетон Gross 8х110мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 8х110мм
Марка Gross
Бърз преглед
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА
МАТЕРИАЛ МЕСИНГ
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 50.00 мм
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS+ PROFESSIONAL Ф6.5 Х 320 ММ МАРИНА / 163290560
ДИАМЕТЪР 6,5 мм.
ДЪЛЖИНА 320 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 18Х210 / MTS21018
Серия: KINETIX
Размер: 8 мм / 210 мм
Модел: SDS P-4
БОРКОРОНА HSS Ф65 / 157830
БОРКОРОНА HSS Ф65 / 157830
Размер Ф65
Четка за бормашина
Четка за бормашина, плоска Ø 30 мм, 744409 Плоска с опашка. Диаметър: 30 мм Диаметър на опашката: 6 мм Изработена е от стоманена вълнообразна тел, с месингово покритие. Прилага се за почистване на метални повърхности от ръжда (корозия) на всякакви метални повърхности (стомана, алуминий, цинкова сплав, месинг, мед и др., както и за благородни метали), замърсявания и др.
  • Твърдосплавната пластина има специално заточване.
  • Изработени от стомана клас 40Х.
  • Подобрено отвеждане на материала..
  • Увеличено напречно сечение на централната част, което намалява вибрациите.
Шкурка за лентов шлайф 75х457mm Р 60 5бр
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х457MM Р 60 5БРОЯ / 183112