ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 6 Х 160 ММ /710169“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 230X22.2MM RD-DD11
Сравняване
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 230X22.2MM RD-DD11 / 162112
162112 ДИСК ДИАМАНТЕН WET 230X22.2MM RD-DD11
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ / 157697
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.0 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3 мм
  • Обща дължина: 61 мм
  • Дължина на свредлото: 33 мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 16Х260ММ / 2204616260 Свредло за бетон 16х260мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 16х260мм
АКСЕСОАРИ ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ИНСТРУМЕНТ 10БРОЯ
Захват: B&D
Предназначение: Многофункционални инструменти
Нож за зеге за дърво&метал "T" 10бр. к-т
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х450MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х450MM / 153612
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф18Х450MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 450mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 18mm
  • Работна дължина: 400mm
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-R Ф7.0 ММ 1 БРОЙ / 157691
ДИАМЕТЪР 7 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 109 мм.
ДЪЛЖИНА СВРЕДЛО 69 мм.
ЛАМЕЛЕН, АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY
ЛАМЕЛЕН АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY / 1070411380
ЛАМЕЛЕН АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY / 1070411380 Ламелен абразивен диск за ъглошлайф 125x22.2x80 mm Hardy.