КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „НАСРЕЩНИК ЗА СЮРМЕ / 13285413“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 БЯЛА
Сравняване
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 50 мм.
ДИАМЕТЪР: 12 мм
ДЪЛЖИНА: 10 см
МАТЕРИАЛ: алуминий /стомана
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125