КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
Сравняване
ДРЪЖКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
  • Дръжка за комарник.
  • Поставя се от вътрешната страна на врата-комарник.
  • Удобна за хващане.
  • Качество за дълъг период от време.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Купи
Бърз преглед
ОБИКНОВЕНА ДРЪЖКА КЛАСИКО БЯЛА 70
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050 F04
  • Размер на колелото - 50 мм.
СТОПЕР ЗА ВРАТА Ф40 ММ ПРОЗРАЧЕН
Цвят: Прозрачен
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 90 ШАГРЕН
ВИД: секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм