КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „УПЛЪТНИТЕЛ D 100М 6 ММ КАФЯВ БОНДИТ“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Описание: Уплътнител за врати и прозорци Самозалепващ: Да Цвят: Кафяв Профил: D Диаметър: 7,5 мм Дължина: 100 м
Сравняване
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПАНТА ФАЛЦОВА ДЯСНА 13R / 11160413R
Купи
Бърз преглед
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА АНТИК 1/2
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Цвят Антик
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 10 мм
  • Дължина: 80 мм
  • Цвят: бял
Вид Секретна дръжка
Серия Габрово
Междуцентрие 70мм
КАПАЧКА ЗА ГОРНА ПАНТА КАСА БЯЛА
ВИД: Секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: Крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: Бял
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 70 мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.