КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЕКРЕТЕН ПАТРОН 90 ММ ANBO/40/50ММ“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Купи
Бърз преглед
СТОПЕР ЗА ВРАТА Ф40 ММ ПРОЗРАЧЕН
Цвят: Прозрачен
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 70 ЧЕРНА
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050
  • Диаметър на колелото - 50 мм.