КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO СЕКРЕТНА 70 ММ БЯЛА“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 90 ШАГРЕН
Сравняване
ВИД: секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 F01 M10
  • Размер - 50 мм.
Купи
Бърз преглед
Секретна дръжка "Класико", 70 mm - различни цветове
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА КЛАСИКО БЯЛА 70
Цвят Бяла
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Междуцентрие 70мм