КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 1/2“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПАНТА ФАЛЦОВА ЛЯВА 13L / 11160413L
Сравняване
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 70 САТЕН
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Купи
Бърз преглед
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
  • Изработена е от пластмаса.
  • Размер: 53 мм
  • Размер на отворите : 4 мм
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм
Предназначение Интериор
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 M10
  • Размер - 50 мм.
Описание: Уплътнител за врати и прозорци Самозалепващ: Да Цвят: Кафяв Профил: D Диаметър: 7,5 мм Дължина: 100 м
УПЛЪТНИТЕЛ D 100М 6 ММ КАФЯВ БОНДИТ