КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ДРЪЖКА СИЛИСТРА С ТОПКА 70 АНТИК“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
  • Диаметър на колелото - 150 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-050 F04
  • Диаметър на колелото - 50 мм.
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 ЧЕРНА
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Сервизна дръжка "Класико", 90 mm - различни цветове
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 10 мм
  • Дължина: 80 мм
  • Цвят: бял