КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
Купи
Бърз преглед
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 МЕСИНГ
Вид Секретна дръжка
Серия Габрово
Междуцентрие 70мм
ЪГЪЛ ЗА КОМАРНИК БЯЛ
ЪГЪЛ ЗА КОМАРНИК БЯЛ
  • Ъглова сглобка за комарник.
  • Външна за ъгъл 90 градуса.
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050 F04
  • Размер на колелото - 50 мм.
АВТОМАТ ЗА ВРАТА E603/B823 ВАЛЕРИЙ
Ширина на крилото на вратата: 850 - 1100 мм
Материал Алуминий
Цвят Сребро
Междуцентрие 70мм