КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЮРМЕ БЕЗ ПРУЖИНА №4 /50093“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
  • Диаметър на колелото - 160 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 90 ШАГРЕН
Цвят Шагрен
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
Купи
Бърз преглед
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 10 мм
  • Дължина: 80 мм
  • Цвят: бял
ДИАМЕТЪР: 12 мм
ДЪЛЖИНА: 10 см
МАТЕРИАЛ: алуминий /стомана
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК КАФЯВА
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК КАФЯВА
  • Предлага се в кафяв цвят.
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
  • Диаметър на колелото - 100 мм.