КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ПАНТА СРЕДНА 3D РЕГУЛИРУЕМА / 11160913001“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 ЧЕРНА
Сравняване
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Обикновена дръжка за врата 90 Мирела 2 бяла
  • Шилд от стомана / покритие полимер
  • Дръжка: сплав от Цинк/Алуминий/Мед / покритие полимер
  • Гайка и винтове от стомана с покритие цинк
Купи
Бърз преглед
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 70 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 70 мм
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
СЮРМЕ 80 ММ SONICO Ф10 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 10 мм
  • Дължина: 80 мм
  • Цвят: бял
ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO ОБИКНОВЕНА 70 ММ БЯЛА
  • За интериорни, вътрешни, входни врати и други
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм
  • За монтиране на врати с интериорни брави
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
  • Диаметър на колелото - 200 мм.
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Размери 90 мм междуцентрие