КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КАПАЧКА ЗА ДОЛНА ПАНТА КРИЛО БЯЛА / 14100200008“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 ЧЕРНА
Сравняване
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
  • Диаметър на колелото - 150 мм.
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ВИД: Секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: Крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: Бял
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 70 мм
ДРЪЖКА ВАРНА 1/2 СЕКРЕТНА АНТИК
Междуцентрие 90 мм