КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-075
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СИЛИСТРА С ТОПКА 70 САТЕН
За метални и дървени врати. Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
Видове покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1802-PPB-050 F01
  • Размер - 50 мм.
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 90 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 90 мм
КАПАЧКА ЗА ГОРНА ПАНТА КАСА БЯЛА
ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO СЕКРЕТНА 70 ММ БЯЛА
  • За интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 M10
  • Размер - 50 мм.