КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЕКРЕТНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА АНТИК 70“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
ДИАМЕТЪР: 12 мм
ДЪЛЖИНА: 10 см
МАТЕРИАЛ: алуминий /стомана
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПАНТА ФАЛЦОВА ЛЯВА 13L / 11160413L
Купи
Бърз преглед
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO СЕКРЕТНА 70 ММ БЯЛА
  • За интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 90 ЧЕРНА
Междуцентрие 90 мм