КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ДРЪЖКА СИЛИСТРА С ТОПКА 70 БЯЛА“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 90 ЧЕРНА
Сравняване
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 38 мм.
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
  • Диаметър на колелото - 150 мм.
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 70 БЯЛА
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO С ТОПКА 90 ММ ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка и топка
  • Междуцентрие: 90мм