КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ДРЪЖКА СИЛИСТРА ОБИКНОВЕНА 90 ШАГРЕН“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Бърз преглед
СТОПЕР ЗА ВРАТА КАФЯВ / Ф40 ММ
СТОПЕР ЗА ВРАТА КАФЯВ / Ф40 ММ
Цвят: Кафяв
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
Секретната брава е с размери 25/85 мм. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Отличава се с високо качество на изработка. Тя е здрава и надеждна. Секретната брава е лесна за монтаж. Комплектът съдържа брава, насрещник и крепежни елементи. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Произход: Kale Kilit Турция
Ключалка L60 30/30 DIN никел
КЛЮЧАЛКА НИКЕЛ
  • Ключалка L60 30/30 DIN никел
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
  • Диаметър на колелото - 50 мм.