КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА БЯЛА 70
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СИЛИСТРА 1/2 ОБИКНОВЕНА БЯЛА
Материал Метал
Вид Реверсивна
Цвят Бял
СЕКРЕТЕН ПАТРОН 90 ММ ANBO/40/50
РАЗМЕР: 40 х 50 мм
ПОКРИТИЕ: Сатен никел
МАТЕРИАЛ: Месинг/Хром
Размери 90 мм междуцентрие
Цвят Сатен
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
  • Изработена е от пластмаса.
  • Размер: 53 мм
  • Размер на отворите : 4 мм
Сервизна дръжка "Класико", 90 mm - различни цветове