КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1802-PPB-050 F01“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БРАВА SNC СЕКРЕТНА 90/40 С ПРАВ НАСРЕЩНИК НИКЕЛ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПОКРИТИЕ: Никел
РАЗМЕР: 90 / 40 мм
Купи
Бърз преглед
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА БЯЛА 1/2
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
  • Диаметър на колелото - 50 мм.
БРАВА ОБИКНОВЕНА 90 НИКЕЛ С ФАЛЦОВ НАСРЕЩНИК
МАТЕРИАЛ: метал/стомана
КОЛЕЛО ХОДОВО 4102-PUS-125 R04
КОЛЕЛО ХОДОВО 4102-PUS-125 R04
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 70 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 70 мм