КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200 F18“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА АНТИК 90
Сравняване
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 70 САТЕН
Материал Метал
Вид Реверсивна
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
ЦВЯТ: антик
РАЗМЕР: ф 10
МАТЕРИАЛ: метал
Цвят Черна
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 АНТИК
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 АНТИК
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 8 мм
  • Дължина: 60 мм