КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПАТРОН KALE 164/90 GNC 45/45 /00301301208
Сравняване
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 50 мм.
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
За дървени и метални врати, междуцентрие 70мм и 90мм. Покритие: безотпадна технология на PVC покритие /прахово полимерно/.
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 МЕСИНГ
Вид Секретна дръжка
Серия Габрово
Междуцентрие 70мм
Дръжка За Al Врата TIRAN Черна
За метални и дървени врати.
Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
Видове покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
Описание: Уплътнител за врати и прозорци Самозалепващ: Да Цвят: Кафяв Профил: D Диаметър: 7,5 мм Дължина: 100 м
УПЛЪТНИТЕЛ D 100М 6 ММ КАФЯВ БОНДИТ