КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-ММB-030“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 M10
Сравняване
  • Размер - 50 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СИЛИСТРА ОБИКНОВЕНА 90 БЯЛА
Купи
Бърз преглед
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 90 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 90 мм
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН
  • За метални и дървени врати.
  • Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
  • Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
  • Покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
  • Междуцентрие: 70 mm
Ключалка L60 30/30 DIN месинг блистер
КЛЮЧАЛКА МЕСИНГ
ПАНТА ФАЛЦОВА ЛЯВА 13L / 11160413L
ПАНТА ИЗХВЪРЛЯЩА НИСКО РАМО С АМОРТИСЬОР
Диаметър на чашката: 20 мм
Ъгъл на отваряне: 100°
Дълбочина на чашката: 10 мм