КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ПАНТА ФАЛЦОВА ДЯСНА 13R / 11160413R“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6
Сравняване
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M8
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M8
Бърз преглед
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 8 мм
  • Дължина: 60 мм
  • Цвят: бял
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO СЕКРЕТНА 90 ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 90мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
Цвят Бяла
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
Цвят Бяла
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 M10
  • Размер - 50 мм.