КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ДЪСКА ЗА РЯЗАНЕ ПЛАСТМАСОВА С НОЖ / 40571“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Сравняване
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ДИАМЕТЪР: 12 мм
ДЪЛЖИНА: 10 см
МАТЕРИАЛ: алуминий /стомана
ДРЪЖКА МЕБЕЛНА KZ-033-000-33 ХРОМ / 190021130
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO СЕКРЕТНА 90 ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 90мм