КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СТОПЕР ЗА ВРАТА МАТ ХРОМ“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СТОПЕР ЗА ВРАТА Ф40 ММ ПРОЗРАЧЕН
Цвят: Прозрачен
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН
  • За метални и дървени врати.
  • Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
  • Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
  • Покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
  • Междуцентрие: 70 mm
ДРЪЖКА ВАРНА 1/2 СЕКРЕТНА АНТИК
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 ЧЕРНА
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-SLS-160
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-SLS-160
  • Диаметър на колелото - 160 мм.